weebe_logo_white

O nás

Dlhobodý partner pre Vaše podnikanie

Zistite viac o tom kto vlastne sme a prečo sme pre Vás tá správna voľba!

Kto sme?

Sme tím skúsených stredoškolákov, ktorí hľadajú príležitosť získať cenné pracovné skúsenosti mimo školského prostredia. Svoju činnosť zameriavame na poskytovanie výsledkov a riešení, ktoré zvyšujú povedomie o podnikoch a zároveň zvyšujú ich návštevnosť. Naše schopnosti sú založené na tvorbe moderných a funkčných webových stránok. V tejto oblasti sa aktívne venujeme od roku 2019 a získali sme rozsiahle skúsenosti v oblasti grafického dizajnu, úprav fotografií a dokonca aj 3D tlače. Pri tvorbe webových stránok využívame najnovšie technológie a aplikácie, ako napríklad WordPress, Photoshop alebo Lightroom.

Kedy a ako sme začínali?

Naša cesta začala niekoľko rokov dozadu, keď sme sa zaoberali tvorbou herných serverov pre online hry. Tieto skúsenosti nám poskytli vedomosti a princípy, ktoré dnes uplatňujeme pri tvorbe webových stránok. Začínali sme s tvorbou jednoduchých stránok v HTML, JS, CSS či PHP, zameraných na informačné stránky, blogy a nenáročné e-shopy. Postupom času sme sa však posunuli vpred a založili sme náš prvý oficiálny e-shop, ktorý sa zameriava na predaj oblečenia, topánok a doplnkov pod značkou DropTop.

Sme tu pre Vás!

Vďaka získaným znalostiam sme sa rozhodli ponúkať naše skúsenosti aj pre ostatných. Od roku 2022 sa zameriavame na tvorbu webových stránok pre reštaurácie, kaviarne, ubytovacie zariadenia a podobné subjekty. Niektoré z našich doterajších prác si môžete prezrieť na našej webovej stránke. Veríme, že naše služby Vám budú nápomocné pri prezentácii Vašej firmy v online svete!

Neposkytujeme služby ale výsledky!

V čom pracujeme?

wordpress

Wordpress

K tvorbe základných webstránok využívame primárne platformu WordPress, ktorú využívaju napríklad spoločnosti ako The New York Times, Sony či Mercedes Benz.

google analytics

Google Analytics

Základný nástroj, ktorý netreba podceňovať. Keď je správne nastavený, dokáže zázraky a prinesie užitočné štatistiky.

photoshop

Photoshop a Lightroom

Či už kompletný grafický návrh alebo jednoduchšie úpravy. Náš tím Vám rýchlo splní všetky požiadavky.